والی کابل با ولسوالی بگرامی و برخی از بزرگان شورای انکشافی قریۀ حسین‌خیل و قلعۀ نعمان این ولسوالی دیدار کرد

والی کابل با ولسوالی بگرامی و برخی از بزرگان شورای انکشافی قریۀ حسین‌خیل و قلعۀ نعمان این ولسوالی دیدار کرد

دوشنبه، ۲۳ سرطان
محمدیعقوب حیدری، والی کابلو رییس کمیتۀ اضطرار مجادله یا ویروس کرونا در این ولایت با احمد شفیع سوله‌مل، ولسوال بگرامی و برخی از بزرگان شورای انکشافی قریۀ حسین‌خیل و قلعۀ نعمان این ولسوالی در دفتر کاری‌اش دیدار کرد.

در این دیدار بزرگان شورای انکشافی قریۀ حسین‌خیل و قلعۀ نعمان مشکلات اجتماعی، امنیتی و انکشافی‌شان را با والی کابل در میان گذاشتند.

ملک فیض‌محمد نوری، یکی از اعضای شورای انکشافی قریۀ قلعۀ نعمان از تلاش‌ها و کارکردهای والی کابل ستایش کرده و خواستار توجه بیشتر در بخش امنیت و کمک‌رسانی به خانواده‌های بی‌بضاعتِ این قریه شد.

والی کابل بعد از استماع خواسته‌ها و مشکلات بزرگان شورای انکشافی قریۀ حسین‌خیل و قلعۀ نعمان گفت که برای تأمین امنیت شهر و ولسوالی‌های ولایت کابل، پلان تدابیری روی دست گرفته شده و توجه جدی در بخش تأمین امنیت صورت خواهد گرفت.

آقای حیدری تأکید کرد که مقام ولایت کابل متعهد به کمک‌رسانی به خانواده‌های بی‌بضاعت است و تلاش می‌کند تا در همکاری و هماهنگی با موسسه‌های خیریۀ داخلی و بین‌المللی به شهروندان بی‌بضاعت کابل کمک‌رسانی کند.

والی کابل همچنین در بخشی از سخنانش گفت که ادارۀ ولایت کابل در تلاش است تا در هماهنگی و همکاری با موسسه‌های بین‌المللی پروگرام «غذا در برابر کار» را برای شهروندان کابل نیز مهیا سازد.

والی کابل همچنین ابراز داشت که تلاش می‌کند پروگرام‌های طولانی‌مدت میثاق‌های امنیتی و شهروندی را عملی سازد تا در بخش‌های پروژه‌های انکشافی، اجتماعی و امنیتی مفید واقع شود.