پیام تبریکی والی ولایت کابل بمناسبت سال نو 1399 هجری خورشیدی

پیام تبریکی والی ولایت کابل بمناسبت سال نو 1399 هجری خورشیدی

فرا رسیدن، سال نو 1399 هجری خورشیدی را به مردم عزت‌مند افغانستان، بخصوص مردم شریف شهر و ولایت کابل از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض نموده، سال مملو از موفقیت و خوشبختی برای شان آرزو می نمایم.

امیدوارم که سال نو خورشیدی، سال مملو از خوشی و خوشبختی به تمامی مردم افغانستان باشد و کشور عزیزمان افغانستان به تامین صلح سراسری و پیشرفت همه جانبه نایل آید.

هموطنان گرامی چنانچه برای همه هویدا است که بیماری کرونا در اکثریت کشورهای جهان شیوع پیدا کرده و در افغانستان متاسفانه 22 واقعه مثبت آن به ثبت رسیده، بناء از تمامی مردم نجیب ولایت کابل خواهشمندم تا بمنظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از جشن ها، تجمعات و رفتن به مکان ها پر ازدحام جداً جلوگیری نمایند.

هموطنان گرامی با شیوع ویروس کرونا در این آواخر هموطنان مان با خریداری مواد خوراکه و اولیه بیش از حد باعث سواستفاده و احتکار برخی از دوکانداران در سطح شهر و ولسوالی شده است که خوشبختانه اداره محلی ولایت کابل در سطح شهر و ولسوالی های ولایت کابل از احتکار جلوگیری نموده دوکاکین احتکاران مهرولاک گردیده و حتی مقدار پول اضافی مردم که در خرید مواد خوراکه گرفته شده دوباره به مشتریان واپس داده شده است .

به هموطنان گرامی و نجیب ولایت کابل اطمینان میدهیم که به کمبود مواد خوراکی و اولیه مواجه نخواهیم شد و مردم میتوانند بطور نورمال به زنده گی عادی خویش ادامه دهند.

هموطنان عزیز یکبار دیگر سال نو 1399 هجری خورشیدی را به تمام مردم افغانستان بالخصوص مردم شریف ولایت کابل تبریک گفته و امیدواریم که سال نو سال صلح، آرامش و ختم جنگ در افغانستان باشد.

با احترام
محمد یعقوب حیدری
والی ولایت کابل