معاون والی کابل: تامین امنیت و بهبود وضع اجتماعی از سوی نهادهای مسوول، نیازمند همکاری باشندگان محل است

معاون والی کابل: تامین امنیت و بهبود وضع اجتماعی از سوی نهادهای مسوول، نیازمند همکاری باشندگان محل است
5 حوت 1398
محبوب‌الله محبی معاون مالی و اداری ولایت کابل در نشست شورای اجتماعی ولسوالی پغمان، از باشندگان این ولسوالی خواست که در بهبود امنیت با نهادهای ذیربط بیش از پیش همکار باشند.
در این نشست که با اشتراک مسوولان اداره‌های ملکی و نظامی، علما، اعضای شوراهای انکشافی و زنان، جوانان و قریه داران آن ولسوالی برگزار شد، روی موضوعات امنیتی، طرح‌های انکشافی و برخی مسائل اجتماعی صحبت شد.
ابتدا شماری از اشتراک کنندگان از وجود برخی چالش های اجتماعی یاد کردند و خواستار رسیدگی به آن شدند و سپس محبوب الله محبی معاون مالی و اداری ولایت کابل سخن گفت و رسیدگی به مشکلات و چالش های طرح شده را متعهد شد و تاکید کرد که برای تامین امنیت و نیز تطبیق طرح‌های ملی، اداره ذیربط نیازمند کمک و همکاری باشندگان محل است.
وی افزود که اداره ولایت کابل بیش از هرزمان دیگر در راستای بهبود عرضه خدمات، تطبیق طر‌ح های ملی و نیز تامین امنیت مرکز، نواحی و ولسوالی تلاش کرده است و این تلاش‌ها تا زمان رسیدن به اهداف تعیین شده ادامه خواهد داشت.
محبی با صحبت روی دهه کاهش خشونت ها در کشور از آنان خواست که با آگاهی دهی از مزایای صلح این فرصت را غنیمت دانند و در تامین صلح پایدار در کشور گام بردارند.
به بیان وی، با تامین صلح در کشور، فرصت تطبیق طرح های ملی انکشافی افزایش خواهد یافت و مشکلات و چالش‌های محیطی در حد ممکن مرفوع خواهد شد.
معاون والی کابل در اخیر همکاری اهالی ولسوالی پغمان در راستای تطبیق طرح‌های انکشافی ملی و تامین امنیت آن ولسوالی را ستود و از آنان خواست که در صورت مشاهده، موارد یا اشیای مشکوک با را با ولسوال و یا نیروهای امنی آن ولسوالی شریک سازند تا از وقوع رویداد و حملات هراس افگنی جلوگیری شود.