والی کابل:" صدمین سالگرد استقلال کشور در ولایت کابل با شکوه تر و متفاوت تر از سال های قبل برگزار خواهد گردید."

والی کابل:" صدمین سالگرد استقلال کشور در ولایت کابل با شکوه تر و متفاوت تر از سال های قبل برگزار خواهد گردید."

امروز سه شنبه مورخ 24 ثور 1398هـ.ش محمد یعقوب حیدری والی کابل با روح الله احمدزی رئیس امور ولایات ریاست عمومی اداره امور ریاست جمهوری و همکار شان در حالی دیدار و ملاقات کرد که روئسای دفتر، مالی و اداری و ارشاد و حج و اوقاف نیز حضور داشتند و پیرامون برگزاری صدومین سالگرد استرداد استقلال کشور بگونه ی بهتر و خوب تر بحث و تبادل نظر نمودند.

والی کابل طرح ها، پیشنهادات و نظریات ارزنده ای را جهت برگزاری بهتر صدمین سالگرد استرداد استقلال کشور ارایه نموده، هدایات لازم را جهت تشکیل و ایجاد دارالانشاء برگذاری این جشن بزرگ ملی داد.
والی کابل اطمینان داد که صدمین جشن استقلال کشور در ولایت کابل با شکوه تر و متفاوت تر از سال های قبل برگزار خواهد گردید.

سپس روح الله احمدزی رئیس امور ولایات ریاست عمومی اداره امور ریاست جمهوری اسلامی افغانستان با تائید صحبتهای والی کابل روی صلاحیت ها و مسئولیت های ادارات محلی صحبت نموده افزود " با تشکیل دارالانشاء، مسئولیت های وظیفوی در آن مشخص میشود و ادارات مربوطه طبق طرح های ترتیب شده انجام وظیفه و فعالیت خواهند کرد".

طبق هدایت جلالتمآب رئیس جمهوری اسلامی افغانستان قرار است این روز ملی، به گونه شاندار و با شکوه تر از سال های قبل در مرکز و ولایات کشور برگزار گردد و در قدم نخست جهت آگاهی دهی بیشتر برای مردم از این روز ملی، در 10 نقطه برجسته کابل، لوگو(نمادی) از صدمین سالگرد استرداد استقلال کشور ترتیب و چاپ خواهد گردید.