پیام تبریکیه به مناسبت حلول سال جدید ۱۳۹۸ هجری خورشیدی

پیام تبریکیه
به مناسبت حلول سال جدید ۱۳۹۸ هجری خورشیدی

 

مشک تازه می بارد، ابر بهمن کابل
موج سبزه می کارد، کوه و برزن کابل

ابر چشم تر دارد، سبزه بال و پر دارد
نگهت دیگر دارد، سرو و سوسن کابل

جلالتمآب محمد اشرف غنی رییس جمهور اسلامی افغانستان و معاونین عالیقدر ایشان، جلالتمآب داکتر عبدالله عبدالله رییس اجراییه و معاونین محترم ایشان، روسا و اعضای محترم مجلسین شورای ملی، اعضای محترم کابینه ، هیئت رهبری اداره مستقل ارگان های محلی، مسئولین و کارمندان ملکی و نظامی کابل، همشهریان عزیز و همه ی ملت با شهامت افغانستان ، خواهران و برادران!

به مناسبت فرا رسیدن سال نو ۱۳۹۸ خورشیدی، صمیمانه ترین تمنیات و تبریکات خود را به نماینده گی از اداره ولایتی کابل تقدیم می دارم. امید که سال نو خورشیدی، مژده آور صلح، ثبات، همدلی، هم دیگر پذیری، سرسبزی و امیدهای تازه به مردم افغانستان باشد.
اداره ولایتی کابل، اطمینان می دهد که در جریان سال جدید عرضه خدمات بهتر، اصلاحات، کارهای بنیادی انکشافی و عملی ادامه خواهد یافت. کابل این قلب تپندۀ افغانستان- بیش از پیش به کانون اخوت، برادری، برابری، انکشاف و هماهنگی میان باشنده گان آن بدل خواهد شد. داشتن محیط آرام، پاک، دارای فضای گوارای همکاری و همیاری برای صلح و انکشاف اقتصادی و اجتماعی تعهد ما در سال نو خواهد بود. فضایی که فرزندان ما به مکاتب بروند، همشهریان ما در خانه ها و محیط کار شان به آرامی و آسوده گی زنده گی و کار نمایند و انشاءالله صلح در سرزمین ما تامین شود.

از بارگاه خداوند متعال (ج) تمنا می نمایم که در سال نو، ما را در راستای خدمت به مردم توفیق مزید عنایت فرماید. 
یکبار دیگر روز نو و سال نو را صمیمانه تبریک گفته و برای دولت ج.ا.ا و مردم وطن دوست آن از بارگاه خداوند(ج) آرزوی موفقیت می نمایم.
به امید افغانستان سربلند، آرام و با صلح و ثبات.

و من الله التوفیق
محمد یعقوب "حیدری"
والی کابل