جلسه اداری مقام ولایت کابل تحت ریاست محترم محمد یعقوب حیدری والی کابل

جلسه اداری مقام ولایت کابل تحت ریاست محترم محمد یعقوب حیدری والی کابل با اشتراک محترم سید عبدالرحمن هاشمی رئیس شورای ولایتی کابل، روسای ادارات مختلف و ولسوالان ولسوالیهای چهارده گانه ولایت کابل در تالار کنفرانس های ولایت برگزار گردید.
۱۳۹۶ میزان ۳۰
جلسه با تلاوت آیات چند از کلام الله مجید آغاز گردید و سپس آجندای جلسه توسط سیدرمضان مرزاخیل منشی مجلس اداری و رئیس دفتر مقام ولایت قرائت گردید.
سپس والی کابل ضمن خوش آمدید گفتن به اشتراک کنندگان جلسه فرمودند: که برای تحول مثبت در عرصه های مختلف در ولایت کابل سعی و تلاش می نماید.
ایشان افزودند که که کارکنان ادارت دولتی جای مناسب برای کار ندارد، سعی می نماید فرصت های خوب و محیط کاری سالم را برای کارکنان ادارت مساعد سازند، تا انها بتوانند به طور درست به مردم خدمات خوبتر را ارایه کنند.
محترم محمد یعقوب حیدری والی کابل به روسا و ولسوالان هدایت داد که کار پروژه های نیمه کاره را هر چه عاجلتر تکمیل کنند و همچنان باید همرای وزارت ها مربوط با تماس شده و برای سال اینده طبق پلان پروژه ها لازم را منظور کنند.
محترم حیدری علاوه نمود، تمام مسئولین ادارت زیربط باید در تمام جلسات اداری ولایت کابل حضور به هم رسانند و وظایف که به آنها از طرف جلسه اداری تفویض میگردد انجام داده و گزارش آنرا به وقت معین به ریاست دفتر مقام ولایت کابل ارسال نمایند.
سپس طبق آجندا جلسه آغاز و تصامیم لازم در زمینه های مختلف اتخاذ گردید.
۱ دریافت راه حل های مناسب به مشکلات ریاست امور زنان ولایت کابل.
۲ تصویب قیمت تعین شده به متضریرن که املاک شان در مسیر لین دوم کابل – پروان رفته است.
۳ توجه به حل مشکلات ریاست محیط زیست
۴ انتقال یک روزه معاش مامورین ولایت کابل به حساب بانکی سره میاشت جهت اعانت به اساس هفته مخصوص سره میاشت.
۵ احتیاط و صرفه جویی برق در فصل های پیشروی.