پیام محبوب الله محبی معاون و سرپرست ولایت کابل به مناسبت فرا رسیدن عید سعید اضحی!

مبارک باد عید آن دردمند بی کس و کو را

که نی کسی را مبارکباد گوید نه کسی اورا

پیام محبوب الله محبی معاون و سرپرست ولایت کابل به مناسبت فرا رسیدن عید سعید اضحی!

حلول عید سعید اضحی را خدمت جلالتمآب محمد اشرف غنی رییس جمهور کشور، معاونین محترم ریاست جمهوری، جلالتمآب داکتر عبدالله عبدالله رییس اجرائیه و معاونین شان، رؤسای و اعضای محترم هردو مجلس، قاضی القضات، لوی څارنوال، اعضای محترم کابینه، هیئت محترم رهبری ا داره مستقل ارگان های محلی و به کافۀ ملت افغان تبریک و تهنیت عرض نموده، آرزو مندیم تا روز های مملو از خوشی را سپری نمایند.

مقام رهبری ولایت کابل، به مناسبت این عید خجسته که فرایند خوشی های مسلمانان میباشد، تبریکات و تمنیات ویژه خویش را به نیروهای شجاع ملی امنیتی و دفاعی کشور و مردم نجیب کابل ابراز داشته، طاعات وعبادت تان نزد خداوند (ج )قبول گردد.

هموطنان عزیز و رنج دیده بدین وسیله میخواهم مراتب عمیق تسلیت خویش را بخاطر حوادث المناک تروریستی و دهشت افگنی به پیشگاه تمام هموطنان خویش بخصوص خانواده های شهدا عرض نموده و از بارگاه ایزد متعال برای شهدا علو درجات و برای زخمیان شفای عاجل و به بازماندگان انان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

ثانیاً از مخالفین مسلح دولت خواهشمندیم تا از کشتار هموطنان بی گناه و مظلوم مان دست کشیده در آبادی و بازسازی کشور سهیم شوند.

در ضمن از تجار ملی صمیمانه تقضا بعمل می اورم تا هموطنان بی بضاعت مان را یاری نموده تا باشد که انها را در خوشی های خویش شریک نمایند.

در اخیر یکبار دیگر فرا رسیدن ایام خجسته عید سعید اضحی را به شهروندان کابل تبریک عرض نموده امید است که روز های خوشی را پیش روی داشته باشند.

به امید افغانستان اباد و سربلند

                                   بااحترام

                          محبوب الله محبی

                معاون و سرپرست ولایت کابل